RK73G1ETTP9093F
MFR.Part #
RK73G1ETTP9093F
JLCPCB Part #
C2577870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS