SG73S2E1RTTD1780D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1780D
JLCPCB Part #
C5895304
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS