RK73G1ETTP7873D
MFR.Part #
RK73G1ETTP7873D
JLCPCB Part #
C4329775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS