RK73G1ETTP6810F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6810F
JLCPCB Part #
C2589756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS