SG73S2E1RTTD4421D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4421D
JLCPCB Part #
C5894374
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS