RN732BTTD6340B50
MFR.Part #
RN732BTTD6340B50
JLCPCB Part #
C3969137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS