RK73G1ETTP6492F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6492F
JLCPCB Part #
C4047606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS