SG73P2ERTTD135J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD135J
JLCPCB Part #
C6222067
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS