RK73G1ETTP61R9F
MFR.Part #
RK73G1ETTP61R9F
JLCPCB Part #
C4161413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS