RN73H2ETTD2032F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2032F10
JLCPCB Part #
C3980673
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS