RK73G1ETTP6043D
MFR.Part #
RK73G1ETTP6043D
JLCPCB Part #
C2579425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS