SR732BTTDR383D
MFR.Part #
SR732BTTDR383D
JLCPCB Part #
C2601137
Description
-55℃~+150℃ 333mW 383mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS