RK73G1ETTP5623C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5623C
JLCPCB Part #
C2580739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS