RK73G1ETTP54R9F
MFR.Part #
RK73G1ETTP54R9F
JLCPCB Part #
C2578223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS