HV732HTTE244J
MFR.Part #
HV732HTTE244J
JLCPCB Part #
C4203512
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS