RK73G1ETTP5112F
MFR.Part #
RK73G1ETTP5112F
JLCPCB Part #
C2577866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS