RK73G1ETTP5111C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5111C
JLCPCB Part #
C2580985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS