RN73R2BTTD5602B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5602B50
JLCPCB Part #
C4157844
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS