RK73G1ETTP5100D
MFR.Part #
RK73G1ETTP5100D
JLCPCB Part #
C4307191
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS