SG73S2BRTTD3323D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3323D
JLCPCB Part #
C6679033
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS