SG73P1ETTP2150D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2150D
JLCPCB Part #
C3946342
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS