RN73H1JTTD1622F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1622F100
JLCPCB Part #
C4067253
Description
100mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS