RK73G1ETTP43R2D
MFR.Part #
RK73G1ETTP43R2D
JLCPCB Part #
C2579537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS