RK73G1ETTP4221D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4221D
JLCPCB Part #
C2579298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS