RN73H2BTTD2151D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2151D100
JLCPCB Part #
C2540965
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS