RK73B1ETTP911J
MFR.Part #
RK73B1ETTP911J
JLCPCB Part #
C131635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS