RK73G1ETTP4121D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4121D
JLCPCB Part #
C2579295
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS