RK73G1ETTP3740F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3740F
JLCPCB Part #
C4051750
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS