RK73G1ETTP3650C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3650C
JLCPCB Part #
C2583666
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS