RN731ETTP2552C25
MFR.Part #
RN731ETTP2552C25
JLCPCB Part #
C4232310
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS