RK73G1ETTP30R1F
MFR.Part #
RK73G1ETTP30R1F
JLCPCB Part #
C2577822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS