RN731JTTD5621A10
MFR.Part #
RN731JTTD5621A10
JLCPCB Part #
C4035958
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS