RK73G1ETTP2103D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2103D
JLCPCB Part #
C4253188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS