RK73G1ETTP2872F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP2872F
JLCPCB Part #
C2582116
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS