RN73H2ETTD22R3D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD22R3D50
JLCPCB Part #
C4014044
Description
22.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS