RK73G1ETTP2610C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2610C
JLCPCB Part #
C2581119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS