RN73R2ETTD4592F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4592F25
JLCPCB Part #
C4251987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS