RN73R1JTTD7230D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7230D50
JLCPCB Part #
C4137251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 723Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS