RK73G2BRTTD69R8D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD69R8D
JLCPCB Part #
C5725226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS