RK73G1ETTP2051D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2051D
JLCPCB Part #
C2579385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS