RK73G1ETTP1912C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1912C
JLCPCB Part #
C2580628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS