TNPW04024K12DEED
MFR.Part #
TNPW04024K12DEED
JLCPCB Part #
C2131993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS