RK73G1ETTP1911D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1911D
JLCPCB Part #
C2579325
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS