RK73G1ETTP18R2F
MFR.Part #
RK73G1ETTP18R2F
JLCPCB Part #
C2577860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS