RK73G1ETTP1873C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1873C
JLCPCB Part #
C4166288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS