RN73R2ETTD7771D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD7771D100
JLCPCB Part #
C2607177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS