RN731JTTD64R9B50
MFR.Part #
RN731JTTD64R9B50
JLCPCB Part #
C3959453
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS