RK73G1ETTP15R4D
MFR.Part #
RK73G1ETTP15R4D
JLCPCB Part #
C2580980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS