RK73G1ETTP1580F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1580F
JLCPCB Part #
C3947834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS