HV73V1JTTD1213F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1213F
JLCPCB Part #
C4220677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS